Niezależny serwis samochodów osobowych i dostawczych

Witamy Państwa w naszym serwisie samochodów osobowych i dostawczych. Wiemy, że na pewno życzeniem każdego użytkownika samochodu jest aby nigdy nie trafiać do serwisu, niestety motoryzacyjna rzeczywistość jest inna. Każdy samochód, nawet ten najlepszy i najdroższy od czasu do czasu wymaga kontroli, przeglądu czy drobnych napraw.

Wiemy również, że dla wielu właścicieli samochodów wizyta w serwisie kojarzy się nie tylko z wydatkami ale również z mało fachową obsługą i fatalnymi warunkami obsługi Klienta.

Właściciele samochodów mogą spędzić czas oczekiwania na odbiór samochodu w przestronnym biurze obsługi Klienta przy filiżance aromatycznej kawy.

Samochody są naszą pasją od zawsze. Na rynku motoryzacyjnym istniejemy od 2007 roku.

Wszystkim Klientom oferujemy kompleksową usługę obejmującą  naprawy samochodów, przeglądy okresowe oraz naprawy powypadkowe.

Naprawa samochodów w naszym serwisie to:

  • szybko realizowane naprawy bieżące, po uszkodzeniach eksploatacyjnych,
  • remonty kapitalne silnika i zawieszenia,
  • blacharstwo i lakiernictwo powypadkowe i remontowe.

Naprawa samochodów realizowana jest wyłącznie przez wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnią praktyką zawodową, nierzadko z wieloletnim stażem pracy w autoryzowanych serwisach producentów, przy użyciu wyspecjalizowanych urządzeń i narzędzi.

Naprawa zawieszenia, remont silnika, naprawa układu hamulcowego, naprawa układu kierowniczego, zbieżność i geometria kół, regulacja zapłonu i naprawa rozrządu wykonane przez CNP Mąkosa są gwarancją spokojnej, komfortowej i bezpiecznej jazdy samochodem.

Obsługa techniczna pojazdów, w tym:
  • zbieżność i geometria kół,
  • montaż zestawów audio,
  • montaż klimatyzacji,
  • montaż zestawów audio,
  • wymiana płynów i materiałów eksploatacyjnych,
  • automyjnia.
Naszą specjalnością są szczególnie samochody marek Renault, Peugeot, Citroen oraz Fiat.

Nasza obsługa serwisowa charakteryzuje się niezawodnością, komfortem i technicznym zaawansowaniem. Można na nią liczyć przez cały okres użytkowania pojazdu. Nasi pracownicy – wysoko wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści – z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące Państwa samochodu. Jesteśmy w stanie zapewnić najwyższy poziom obsługi Twojego Renault czy Fiata dzięki doświadczeniu zdobytemu zarówno w trakcie specjalistycznych szkoleń jak również wiedzy praktycznej nabytej przez naszych pracowników podczas pracy w autoryzowanych serwisach marek Peugeot, Renault, Citroen i Fiat. Możesz zaufać naszym pracownikom. Nie jesteśmy tylko jednym z wielu warsztatów samochodowych czy mechaników świadczących usługi w Radomiu. Jesteśmy Niezależnym Serwisem Samochodów Osobowych i Dostawczych.

Posiadamy wydzielone biuro obsługi i obszerny parking.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami celem umówienia się na wizytę w dogodnym dla Państwa terminie.

Projekt i wykonanie AMBI